Spokojení zákazníci

Dobrý den, chtěla bych vám a vašemu týmu moc poděkovat za doporučení granuli na faunach trzích v Ostravě pro našeho gordonsetra, hned po několika dnech je vidět změna ve stolici a co je hlavní tak se na ně pejsek těší a hned je zbaští. Ještě jednou děkuji a přikládám foto šťastného zakaznika.
Jsem velmi spokojená s krmivem Best Breed - Small Breed za krátkou dobu jeho používání se náš Fredy ve všech ohledech zlepšil. Krmivo mu okamžitě zachutnalo a ani jsme nestihli dokrmit poslední pytel krmiva, který jsme měli doma.
Bernard krmivo zboznuje a doporučuje :P
Náš kocourek Kato odmítal veškeré granulky, které jsme mu kupovali. Do té doby, než zkusil granulky Best Breed, které mu ihned zachutnali. Opravdu mě to zaskočilo. Dnes už však nekupujeme jiné :P 8-)
Granulky jsem si koupila, když jsem viděla u kamarádky, že její štěňátko na Best Breedu roste do krásy :)
BestBreed jsem si vybral na doporučení svého známého. S Edou trávíme spoustu času aktivně běháním po lese a tak jsem chtěl aby mu nejen chutnalo, ale také mu zajistit všechny potřebné živiny. S holistickým krmivem BestBreed jsme oba již dva roky velice spokojeni! 8-)
Mé štěňátko mělo dříve časté zažívací potíže a neprospívalo, vyzkoušela jsem různá superprémiová krmiva a obtíže přetrvávaly :( Poté jsem objevila holistickou výživu BestBreed a od té doby je z Chica opět zdravé veselé štěňátko! ;) 8-)
Katy má radost z krmiva Best Breed! Je to opravdu klidná a vyrovnaná fenka, která přispívá naší rodinné pohodě. :)