Best Breed Kitten Diet

  • Skladem
  • Nové

Holistická výživa speciálně vyvinuta pro potřeby koťat.
Krmivo je bez obilné a neobsahuje lepek.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

431,0 Kč 270,0 Kč

Bílkoviny z kuřecího masa bez hormonů, z masa sleďovitých ryb a vajec pomáhají k tvorbě a udržení silné svalové hmoty a zároveň poskytují základní živiny potřebné pro silné kosti a zuby. Optimální množství a poměr bílkovin, tuků, sacharidů, vápníku a fosforu zajišťuje zdravý růst a vývoj koťat. Brusinky a optimální hladina minerálů přispívají k udržení zdraví močových cest. Krmivo je obohaceno o taurin, ten podporuje zdravý zrak, srdc a zdraví reprodukčních orgánů.

Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, aminokyselin a chelátových minerálů zajišťuje péči o zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)

Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života kočky.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. hnědá rýže
3. kuřecí tuk [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)]

…čirok, vaječný výrobek, sušená řepná dužina,dehydrované maso ze sledě, bramborový protein, přírodní kuřecí aroma, sušené pivovarské kvasnice, dehydrované maso z kraba, olej z ryby Menhaden, lněné semínko, DL-methionin, chlorid draselný, L-lysin, řepkový olej, mrkev, celer, řepa, petržel, hlávkový salát, řeřicha, špenát, uhličitan vápenatý, brusinky, sůl, taurine, vitamin C, vitamin E, vitamin B3, minerální olej, dehydrovaná mořské řasy, vitamin B1, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B7, d- pantothenát vápenatý, vitamin B12, vitamin A acetát, vitamin D3, kyselina citronová, vitamin B9, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, síran měďnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měď proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza:

Bílkoviny (min.) ...........................................33,0%
Tuk (min.) ..................................................21,0%
Vláknina (max.) .............................................21,5%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 4773 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 2,527 - 54
2,5 - 4,554- 107
nad 4,5107 + 14 na každých 1,3 kg nad 4,5 kg
  • Hlavní protein Kuře
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo

Napsat recenzi

Best Breed Kitten Diet

Best Breed Kitten Diet

Holistická výživa speciálně vyvinuta pro potřeby koťat.
Krmivo je bez obilné a neobsahuje lepek.