Best Breed Cat Diet Grain Free

  • Skladem
  • Nové

Hypoalergenní: Zdravá alternativa pro kočky s citlivostí na obiloviny.
Krmivo je bez lepku a obilovin.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

444,0 Kč 280,0 Kč

Bílkoviny z kuřecího masa bez hormonů, z masa sleďovitých ryb a vajec pomáhají k tvorbě a udržení silné svalové hmoty a zároveň poskytují základní živiny potřebné pro silné kosti a zuby. Obsahuje nízkoglykemické ovoce a zeleninu, včetně nutričně bohatého zeleného hrášku, červené čočky a cizrny.Neobsahuje brambory a tapioku, které mají vysoký glykemický index oproti luštěninám. Brusinky a optimální hladina minerálů přispívají k udržení zdraví močových cest. Prvotřídní zdroj bílkovin z kuřat a kachen chovaných bez hormonů. Krmivo je obohaceno o taurin, ten podporuje zdravý zrak, srdc a zdraví reprodukčních orgánů. Kombinace vysoce stravitelných bílkovin a zdravé vlákniny z řepných řízků napomáhá ke správnému trávení a přispívá k menší a pevnější stolici.

Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, včetně DPA, EPA a kyseliny linolové zajišťuje péči o zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)

Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života kočky.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. vaječný výrobek
3. kuřecí tuk [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)]

…červená čočka, cizrna, hrášek, dehydrované maso ze síha, sušená řepná dužina, celulóza, sušené pivovarské kvasnice, přírodní kuřecí aroma, drcené lněné semínko, rybí olej, brusinky, borůvky, lecitin, dehydrované mořské řasy, mořská sůl, chlorid draselný, DL-methionin, L-lysin, taurin, vitamin E, vitamin B3, vitamin B7, vitamin B1, vitamin B6, vitamin A acetát, vitamin B2, vápník, vitamin B12, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měď proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza:

Bílkoviny (min.) ...........................................38,0%
Tuk (min.) ..................................................17,0%
Vláknina (max.) .............................................7,0%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 4150 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 2,521 - 36
2,5 - 4,536- 54
4,5 - 754 - 71
7 - 971 - 107
  • Hlavní protein Kuře
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo
  • Bezobilnné krmivo Bezobilnné krmivo

Napsat recenzi

Best Breed Cat Diet Grain Free

Best Breed Cat Diet Grain Free

Hypoalergenní: Zdravá alternativa pro kočky s citlivostí na obiloviny.
Krmivo je bez lepku a obilovin.