Krmivo pro psy Best Breed Salmon with Vegetables and Herbs

  • Dr. Gary's Best Breed
  • Skladem
  • Nové

Hypoalergenní krmivo holisticky vyvinuto pro všechny fáze života a úrovně aktivity. Výborná pro psy s citlivou pokožkou.
Výborná alternativa pro psy s citlivostí na běžná masa a obiloviny.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

387,0 Kč

Losos atlantský/obecný je unikátní zdroj proteinů, které jsou snadno stravitelné a obsahují vysoké množství omega-3 mastných kyselin, včetně DHA, EPA a kyseliny linolové. Probiotika neboli “přátelské bakterie“ napomáhají vstřebávání živin a usnadňují správné trávení. Geneticky nemodifikovaná hnědá rýže, ovesné vločky a ječmen jsou vysoce stravitelné a zdravé zdroje bílkovin, sacharidů a vlákniny. Přidané byliny, jako rozmarýn, tymián, kmín, hořčičná semínka a červené chilli papričky, jsou známé pro své léčivé účinky. Na antioxidanty bohatá zelenina, zahrnující mrkev, špenát, celer a česnek pomáhá udržet silný imunitní systém a přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Glukosamin a slávka Zelenoústá přirozeně podporují zdraví kloubů a pojivové tkáně. Slávka zelenoústá je také bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny. Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin, včetně DHA, EPA a kyseliny linolové pečují o zdravou pokožku a podporují zářivou srst.

Ingredience jsou pěstovány v USA a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované maso z lososa
2. perlovitý ječmen
3. hnědá rýže

…řepkový olej, ovesné vločky, rajčatové výlisky, mrkev, celer, řepa, petržel, salát, řeřicha, špenát, žitné semínko, vaječný výrobek, přírodní aroma, lecitin, uhličitan vápenatý, dehydrované mořské řasy, mořská sůl, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, DL-methionin, rozmarýn, drcený tymián, mletý kmín, prášek z hořčičného semínka, drcená červená chilli paprička, vitamin B4, Lactobacillus Acidophilus produkt fermentace, L-lysin, L-karnitin, vitamin E, glukosamin, citamin C, vitamin B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, zinek sulfát, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měď proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza:

Bílkoviny (min.) ...........................................26,0%
Tuk (min.) ..................................................15,0%
Vláknina (max.) .............................................4,0%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 3871 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 530 - 90
5 - 1090 - 150
10 - 16150 - 210
16 - 22210 - 270
23 - 28270 - 360
28 - 34360 - 420
34 - 41420 - 480
41 a více480 + 60 na každých 4,5 kg nad 41 kg
  • Stáří psa Dospělý
  • Hlavní protein Ryba
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo
  • Preferujete krmivo s ovocem nebo bylinkami? S bylinkami

Napsat recenzi

Krmivo pro psy Best Breed Salmon with Vegetables and Herbs

Krmivo pro psy Best Breed Salmon with Vegetables and Herbs

Hypoalergenní krmivo holisticky vyvinuto pro všechny fáze života a úrovně aktivity. Výborná pro psy s citlivou pokožkou.
Výborná alternativa pro psy s citlivostí na běžná masa a obiloviny.