Krmivo pro psy Best Breed Chicken with Fruits and Vegetables - Grain Free

 • Dr. Gary's Best Breed
 • Skladem
 • Nové

Hypoalergenní: Zdravá alternativa pro psy s citlivostí na obiloviny. Krmivo je bez lepku a obilovin

Více informací

 • 1,8 kg
 • 6,8 kg
 • 13,6 kg

372,0 Kč

Obsahuje nízkoglykemické ovoce a zeleninu, včetně nutričně bohatého zeleného hrášku, červené čočky a cizrny. Neobsahuje brambory a tapioku, které mají vysoký glykemický index oproti luštěninám. Probiotika napomáhají imunitnímu systému zlepšením zdravého trávení. Glukosamin a slávka zelenoústá přirozeně podporují zdraví kloubů a pojivové tkáně. Slávka zelenoústá je také bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny. Bílkoviny jsou získávány z kuřat a kachen chovaných bez hormonů. Ovoce a zelenina bohatá na antioxidanty, především borůvky, brusinky, mrkev, rajčata, špenát, celer a řeřicha pomáhají k udržení silného imunitního systému.

Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, aminokyselin a chelátových minerálů zajišťuje kvalitní péči pro zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)

Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. červená čočka
3. cizrna

…hrášek, kuřecí tuk [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)], dehydrované kachní maso, mrkev, celer, řepa, petržel, salát, řeřicha, špenát, řepkový olej, přírodní kuřecí aroma, drcené lněné semínko, olej z ryby Menhaden, lecitin, uhličitan vápenatý, dehydrované mořské řasy, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, brusinky, borůvky, sůl, chlorid draselný, DL-methionin, vitamin B4, Lactobacillus Acidophilus produkt fermentace, L-lysin, L-karnitin, vitamin E, glukosamin, vitamin C, vitamin B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, zinek sulfát, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měď proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza

Bílkoviny (min.) ...........................................32,0%
Tuk (min.) ..................................................17,0%
Vláknina (max.) .............................................4,0%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 3991 kcal/kg.

Dávkování

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 530 - 90
5 - 1090 - 150
10 - 16150 - 210
16 - 22210 - 270
23 - 28270 - 360
28 - 34360 - 420
34 - 41420 - 480
41 a více480 + 60 na každých 4,5 kg nad 41 kg
 • Stáří psa Dospělý
 • Hlavní protein Kuře
 • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo
 • Bezobilnné krmivo Bezobilnné krmivo
 • Preferujete krmivo s ovocem nebo bylinkami? S ovocem

Napsat recenzi

Krmivo pro psy Best Breed Chicken with Fruits and Vegetables - Grain Free

Krmivo pro psy Best Breed Chicken with Fruits and Vegetables - Grain Free

Hypoalergenní: Zdravá alternativa pro psy s citlivostí na obiloviny. Krmivo je bez lepku a obilovin