Krmivo pro psy Best Breed German Dog Diet

  • Dr. Gary's Best Breed
  • Skladem
  • Nové

Krmivo je vyvinuto pro větší plemena, jako jsou němečtí ovčáci, rotvajleři a dobrmani.
Vynikající krmivo pro psy s citlivým zažíváním.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

336,0 Kč

Nutričně husté krmivo a jeho vysoce stravitelné složky pomáhají při zmírňování trávicích problémů a maximalizaci vstřebávání živin - pomáhá velkým plemenům psů udržet si zdravou váhu. Glukosamin a slávka zelenoústá přirozeně podporují správné zdraví kloubů a pojivové tkáně. Slávka zelenoústá je také bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny. Ve spojených státech pěstované obiloviny, zdravé zdroje sacharidů pomáhají udržet vysokou energetickou úroveň.Kvalitní zdroje rozpustné a nerozpustné vlákniny pomáhají udržet zdravé zažívací funkce. Na antioxidanty bohatá zelenina (vitaminy E a C) potporuje silný imunitní systém.

Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, aminokyselin a chelátových minerálů zajišťuje kvalitní péči pro zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)

Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. ovesné vločky
3. hnědá rýže

...sušená řepná dužina, [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)], vejčný výrobek, kroupy, sušené pivovarské kvasnice, přírodní aroma, dehydrované maso z ryby Menhaden, lecitin, olej z ryby Menhaden, lněné semínko, řepkový olej, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, dehydrovaná mořská řasa, mořská sůl, DL-methionin, L-lysin, dihydrogenfosforečnan sodný, brusinky, vojtěška, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, vitamin C, glukosamin, česnekový prášek, vitamin E, vitamin B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měd proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza

Bílkoviny (min.) ...........................................25,0%
Tuk (min.) ..................................................12,0%
Vláknina (max.) .............................................4,5%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 4000 kcal/kg.

Dávkování

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 530 - 90
5 - 1090 - 150
10 - 16150 - 210
16 - 22210 - 270
23 - 28270 - 360
28 - 34360 - 420
34 - 41420 - 480
41 a více480 + 60 na každých 4,5 kg nad 41 kg
  • Velikost plemene Střední a Velké plemeno
  • Stáří psa Dospělý
  • Hlavní protein Kuře
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo

Napsat recenzi

Krmivo pro psy Best Breed German Dog Diet

Krmivo pro psy Best Breed German Dog Diet

Krmivo je vyvinuto pro větší plemena, jako jsou němečtí ovčáci, rotvajleři a dobrmani.
Vynikající krmivo pro psy s citlivým zažíváním.