Nejprodávanéjší

Sušená kachní prsíčka

100% sušená kachní prsíčka. Prémiový nízkotučný žvýkací pamlsek pro psy...

44,0 Kč
Sušená kuřecí prsíčka

100% sušená kuřecí prsíčka. Prémiový nízkotučný žvýkací pamlsek pro psy...

44,0 Kč
Kachní sendvič s treskou

Kachní sendvič s treskou. Nízkotučný žvýkací pamlsek obsahující 75%...

44,0 Kč
Sušená kuřecí prsíčka s ananasem

100% sušená kuřecí prsíčka s ananasem. Nízkotučný žvýkací pamlsek...

44,0 Kč
Krmivo pro psy PETVITA Adult Large Lamb

Kompletní krmivo bez obsahu zrna pro dospělé psy velkých plemen (nad 25...

1 740,0 Kč
Krmivo pro psy PETVITA Junior Large Lamb

Kompletní krmivo bez obsahu zrna pro štěnata velkých plemen (váha...

1 775,0 Kč
Sušená kuřecí prsíčka s banánem

100% sušená kuřecí prsíčka s banánem. Nízkotučný žvýkací pamlsek...

44,0 Kč
Krmivo pro psy PETVITA Junior Large Duck

Kompletní krmivo bez obilí pro štěňata velkých plemen (váha dospělého...

1 770,0 Kč
PETVITA Junior Turkey

Kompletní, Obilné bez možnosti konzervy PETVITA Junior krocan a brambory...

53,0 Kč

Informace

Výrobci

Seznam produktů výrobce Petvita

Petvita pro psy jsou celostní produkty bez obsahu obilí. Celostní přístup ke krmení psa předpokládá použití tuku jako zdroje energie, vynechává téměř sacharidy. Proto Vám nabízíme kompletní vyváženou stravu, která je přizpůsobena potřebám psa v každém věku. Proč PETVITA?
PETVITA je značka krmiva pro psy a kočky vyrobená v Belgii, která byla vytvořena díky mnohaletého výzkumu a testování. Vybrali jsme ty nejlepší ingredience, které nejen dobře chutnají, ale ze všeho nejvíc jsou bezpečné a zdravé pro naše domácí mazlíčky. Sdílíme naše životy s domácími mazlíčkami, a je to důvod, proč nabízíme jen ty nejlepší nutriční řešení.
Petvita neobsahuje přípravky na zlepšování chuti. Petvita obsahuje pouze přírodní chutě, takže psi a kočky ji instinktivně touží. Dodatečně vyměnili jsme sacharidy na ovoce a zeleninu s nízkým glykemickým indexem. Výrobky s vysokým obsahem IG způsobují uvolňování velkého množství inzulíny. Krmivo Petvita bylo vytvoreno aby Váš mazlíček byl dostatečně vyživován a nebyl v nebezpečí obezity.
Velmi důležité při krmení psů a koček jsou makroelementy vápník a fosfor. Prioritou při tvorbě krmiv Petvita, je pro nás udržovat vhodný poměr vápníku k fosforu. Když dáváte svému mazlíčkovi krmivo Petvita, můžete být si jistí, že nepovede ho k nerovnováze mezi těmito prvky, což mohlo by způsobit odvápnění kostí, křehkost, slabost nebo nadměrnou kalcinózu, které by mohly zpomalovat růst organismu.
Pokročilý technologický proces, umožnil vytvoření dokonale vyvážené stravy, která dosáhla první místo v testech chuti.
Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 13 – 18 z 18 položek

Kompletní krmivo bez obsahu zrna pro dospělé (nad 8 let), s vysokým obsahem krůtího masa (více než 40%). Krmiva vyznačující se vysokou kvalitou, obsahuje přírodní antioxidanty a mastnými kyselinami omega 3. Je výborným zdrojem bílkovin.

Kompletní krmivo bez obsahu zrna pro dospělé (nad 8 let), s vysokým obsahem krůtího masa (více než 40%). Krmiva vyznačující se vysokou...

447,0 Kč

Kompletní, mokré krmivo PETVITA Holistic Adult Lamb je výrobek nejvyšší Ultra Premium. Plně pokrývá denní nutriční požadavek psa, poskytuje mu vitaminy a minerální látky nezbytné pro zachování normálního provozu těla. Velmi vysoký obsah masa a živočišných produktů (70%) je velmi bohatým zdrojem vysoce stravitelných bílkovin.

Kompletní, mokré krmivo PETVITA Holistic Adult Lamb je výrobek nejvyšší Ultra Premium. Plně pokrývá denní nutriční požadavek psa,...

53,0 Kč

PETVITA Adult s telecím masem a mrkví je velmi výživné krmivo, které poskytuje miláčkovi všechny živiny potřebné v každodenní stravě. Jako výrobek nejvyšší kvality Ultra Premium, krmivo PETVITA zaručuje zdravou výživu a pečuje o celé tělo vašeho psa.

PETVITA Adult s telecím masem a mrkví je velmi výživné krmivo, které poskytuje miláčkovi všechny živiny potřebné v každodenní stravě....

53,0 Kč

Kompletní, Obilné bez možnosti konzervy PETVITA Junior krocan a brambory je jedinečný nutriční řešení, jehož receptura byla vyvinuta speciálně pro speciální potřeby štěňat všech plemen. Období růstu je v životě každého psa velmi důležité a vhodně vyvážená strava hraje klíčovou roli tentokrát.

Kompletní, Obilné bez možnosti konzervy PETVITA Junior krocan a brambory je jedinečný nutriční řešení, jehož receptura byla vyvinuta...

53,0 Kč

Kompletní mokré jídlo celostní PETVITA Light s kuřecím masem a mrkví je výrobek nejvyšší Ultra Premium, jehož recept byl vyvinut speciálně pro psy všech plemen mají sklon k nadváze.

Kompletní mokré jídlo celostní PETVITA Light s kuřecím masem a mrkví je výrobek nejvyšší Ultra Premium, jehož recept byl vyvinut...

53,0 Kč

Psi senioři mají speciální dietní požadavky. Speciálně pro ně, oni vytvářejí jedinečný, celostní mokré jídlo PETVITA Senior. Zcela přírodní, připraveny výhradně s nejlepší kvalitou masa a rostlinných složek, aby se vaše zvířátko v dobrém zdravotním stavu, který mu bude líbit pro nadcházející roky.

Psi senioři mají speciální dietní požadavky. Speciálně pro ně, oni vytvářejí jedinečný, celostní mokré jídlo PETVITA Senior. Zcela...

59,0 Kč
na stránku
Zobrazují se 13 – 18 z 18 položek