Krmivo pro psy Best Breed Field Dog Diet

  • Dr. Gary's Best Breed
  • Skladem
  • Nové

Přirozeně vyvinuté pro lovecké psy, včetně labradorů, zlatých retrívrů, honičů a setrů.
Vynikající pro psy s potřebou většího množství bílkovin ve stravě.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

348,0 Kč

Nutričně husté granule s vysokým obsah kalorií pomáhají příliš hubeným psům k udržení či nabytí tělesné váhy. Snadno dostupná energie ze zdravých zdrojů včetně kuřecího tuku a řepkového oleje, maximalizuje výdrž a výkon. Zdravé zdroje sacharidů z vysoce stravitelných obilovin, včetně hnědé rýže a ovesných vloček, pomáhají udržovat správnou hladinu cukru v krvi pro udržitelnou energii. Glukosamin a slávka zelenoústá přirozeně podporují zdraví kloubů a pojivové tkáně. Slávka zelenoústá je také bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny. Na antioxidanty bohatá zelenina (vitamíny E a C) na podporu silného imunitního systému.

Synergická kombinace omega-6 a omega-3 mastných kyselin, aminokyselin a chelátových minerálů zajišťuje kvalitní péči pro zdravou pokožku a zářivou srst. (Poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin je vyvážený pro optimální účinek.)

Ingredience jsou pěstovány v USA, a to v té nejvyšší kvalitě, která je kontrolována dle norem EU. Granule Best Breed obsahují maso pouze z ryb bez ethoxyquinu (E324) a z kuřat chovaných bez hormonů. Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. ovesné vločky
3. hnědá rýže

...sušená řepná dužina, [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)], vaječný výrobek, kroupy, sušené pivovarské kvasnice, přírodní aroma, dehydrované maso z ryby Menhaden, lecitin, olej z ryby Menhaden, lněné semínko, řepkový olej, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, dehydrovaná mořská řasa, mořská sůl, DL-methionin, L-lysin, dihydrogenfosforečnan sodný, brusinky, vojtěška, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, vitamin C, glukosamin, česnekový prášek, vitamin E, vitamin B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý , síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měd proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza:

Bílkoviny (min.) ...........................................28,0%
Tuk (min.) ..................................................13,0%
Vláknina (max.) .............................................4,5%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 3851 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 535 - 70
5 - 1070- 140
10 - 16140 - 210
16 - 22210 - 280
23 – 28280- 350
28 - 34350 - 420
34 – 41420 - 490
41 a více490 + 70 na každých 4,5 kg nad 41 kg
  • Velikost plemene Střední a Velké plemeno
  • Stáří psa Dospělý
  • Hlavní protein Kuře
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo

Napsat recenzi

Krmivo pro psy Best Breed Field Dog Diet

Krmivo pro psy Best Breed Field Dog Diet

Přirozeně vyvinuté pro lovecké psy, včetně labradorů, zlatých retrívrů, honičů a setrů.
Vynikající pro psy s potřebou většího množství bílkovin ve stravě.