Krmivo pro psy Best Breed All Breed Dog Diet

  • Dr. Gary's Best Breed
  • Skladem
  • Nové

Kompletní a zdravá výživa holisticky vyvinuta pro všechny dospělé psy.
Vyrobeno přírodně pro psy, kteří možná nemají žádné specifické potřeby, ale zaslouží si vysoce kvalitní holistickou výživu.

Více informací

  • 1,8 kg
  • 6,8 kg
  • 13,6 kg

336,0 Kč

Prvotřídní bílkoviny z kuřat chovaných bez hormonů, ryby Menhaden a vajec poskytují všechny nezbytné aminokyseliny potřebné k tvorbě a zachování silné svalové hmoty.Tyto bílkoviny také podorují zdravou pokožku a srst. Vysoce kvalitní kuřecí tuk, řepkový olej a zdravé geneticky nemodifikované obilí, včetně ovesné mouky a perlovaného ječmene jsou velmi efektivní zdroje energie. Na živiny bohatá slávka zelenoústá podporuje zdraví kloubů a pojivové tkáně. Probiotika neboli “přátelské bakterie“ napomáhají vstřebávání živin a usnadňují správné trávení. Zdravá vláknina z řepných řízků, mírně fermentovatelného zdroje rozpustné a nerozpustné vlákniny, živý přirozeně se vyskytující mikroorganismy, které napomáhají ke správnému trávení a trvale tuhé stolici. Zelenina bohatá na přírodní antioxidanty pomáhá udržet silný imunitní systém a ochraňuje buňky před volnými radikály.
Vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin, včetně kyseliny linolové pečují o zdravou pokožku a podporují zářivou srst.

Krmné zkoušky v AAFCO ukazují, že toto krmivo poskytuje vyváženou a kompletní výživu ve všech fázích života psa.

Složení:

1. Dehydrované kuřecí maso
2. hnědá rýže
3. ovesné vločky

…sušená řepná dužina, čirok, kuřecí tuk [konzervovaný přírodní směsí tokoferolů (vitamin E)], vaječný výrobek, sušené pivovarské kvasnice, rajčatové výlisky, přírodní aroma, dehydrované maso z ryby Menhaden, lněné semínko, lecitin, olej z ryby Menhaden, uhličitan vápenatý, dehydratované mořské řasy, mořská sůl, slávka zelenoústá z Nového Zélandu, řepkový olej, L-lysin, DL-methionin, chlorid draselný, dihydrogenfosforečnan sodný, česnekový prášek, Lactobacillus Acidophilus produkt fermentace, vitamin C, vitamin E, vitami B7, vitamin B3, d-pantothenát vápenatý, vitamin A acetát, vitamin B2, vitamin B12, vitamin B1, vitamin B6, kyselina citronová, vitamin D3, vitamin B9, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, zinek proteinát, železo proteinát, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, mangan proteinát, měď proteinát, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý.

Garantovaná analýza

Bílkoviny (min.) ...........................................25,0%
Tuk (min.) ..................................................12,0%
Vláknina (max.) .............................................4,5%
Vlhkost (max.) .............................................10,0%

Metabolizovatelná energie je 3904 kcal/kg.

Dávkování:

Váha (kg)Denní dávka (g)
do 530 - 90
5 - 1090 - 150
10 - 16150 - 210
16 - 22210 - 270
23 – 28270 - 360
28 - 34360 - 420
34 – 41420 - 480
41 a více480 + 60 na každých 4,5 kg nad 41 kg
  • Stáří psa Dospělý
  • Hlavní protein Kuře
  • Hypoalergenní krmivo Hypoalergenní krmivo

Napsat recenzi

Krmivo pro psy Best Breed All Breed Dog Diet

Krmivo pro psy Best Breed All Breed Dog Diet

Kompletní a zdravá výživa holisticky vyvinuta pro všechny dospělé psy.
Vyrobeno přírodně pro psy, kteří možná nemají žádné specifické potřeby, ale zaslouží si vysoce kvalitní holistickou výživu.